Про проведення тижня психології в закладах освіти м. Білгорода-Дністровського

11-05-2019 08:33 64
категорія: Новини освіти


Впродовж 22 – 26 квітня 2019 року в закладах загальної середньої та дошкільної освіти був запланований та проведений Тиждень психології.

Практичними психологами закладів освіти проведено низку практичних уроків, що покликані покращити психологічні знання дітей, батьків та педагогів. Серед них – цікаві форми взаємодії, які допомагали сформувати загальний оптимістичний настрій, активізувати знання дітей про світ людських емоцій, почуттів, фантазій, зблизили батьків та дітей, створити атмосферу доброзичливості, розуміння, творчості: це і колажування, і конкурс малюнків на асфальті, і безліч вправ, спрямованих на розвиток емоційного інтелекту у дітей, що сприяли психологічному розвантаженню, підвищенню загального позитивного емоційного тонусу, розвитку толерантності, доброти і взаємопідтримки всіх учасників освітнього процесу закладів дошкільної освіти.

В закладах загальної середньої освіти було проведено флеш-моби для учнів, створено «Стіни доброти» під гаслом «Ми за дружбу та толерантність» (1-4 класи), бесіди з психологом (5-11 класи), різноманітні психологічні ігри (1-5 класи), заняття, тренінги, виховні години (6-9 класи), ділові ігри (9-11 класи), «Цікавий світ професій» (5-7 класи), акції, інтерактивні перегляди фільмів, конкурси стіннівок, виставки літератури, конкурси малюнків, тощо.

У ЗОШ № 4 тематичний тиждень відзначився активною підготовкою учнів 7–х класів до захисту своїх проектів, а саме: «Протидія насиллю серед підлітків», «Профілактика наркотичної та комп’ютерної залежності», «Повноцінне харчування – запорука здоров’я людини», тощо.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44