Про умови та строки надання в орендне користування нежитлових приміщень літ. «А» №72, 73, 74, які розташовані у м. Білгород-Дністровський, по вул. Пирогова,4

17-12-2018 15:33 116
категорія: Оголошення


Данні про об’єкт: Площа приміщень складає 50,8 кв. м. Приміщення розташовані в будівлі поліклініки літ. «А».

Умови надання в орендне користування об’єкта комунальної власності:

1. Стартова (базова) орендна плата в місяць складає 2261,82 грн. (з урахуванням ПДВ).

2. Цільове призначення – приватний заклад охорони здоров’я.

3. Строк дії договору оренди складає 2 (два) роки 11 (одинадцять) місяців.

4. Переможець конкурсу відшкодовує усі витрати з підготовки та проведенню конкурсу, згідно представлених платіжних документів, до підписання договору оренди комунальної власності.

Для участі в конкурсі необхідно представити на розгляд комісії наступні документи:

Громадяни, фізичні та юридичні особи підприємці:

Заява на конкурс, про надання в орендне користування комунального майна, встановленого зразка; бізнес-план (зобов’язання щодо виконання умов конкурсу, експлуатації об’єкта та додаткові пропозиції), цінову пропозицію в запечатаному конверті; копію паспорта та ідентифікаційного номера(юридичні особи - керівника підприємства); довідка з установи банка о відкритих розрахункових рахунках; довіреність (за необхідністю) на учасника конкурсу, на особу, яка має право підпису(для юридичних осіб); довідку зі статуправління (копія); свідоцтво платника податку;виписка або витяг з державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців;копії установчих документів; декларацію про доходи з відміткою в податковій інспекції.

Фізична особа, яка не є приватним підприємцем, - переможець конкурсу, зобов’ язана на протязі місяця зареєструватися приватним підприємцем.

Усі учасники дають зобов’язання відносно виконання умов конкурсу, експлуатації об’єкта та додаткових пропозицій (бізнес-план) у запечатаному конверті. Переможець конкурсу дає зобов’язання щодо страхування орендованого майна на весь строк оренди.

Заява, бізнес-план від учасників приймаються з дня опублікування повідомлення щодо проведення конкурсу в робочі дні з 10.00 до 15.00 за адресою: вул Єврейська,21 (Центр надання адміністративних послуг). Документи приймаються протягом 20 днів з моменту публікації.

Телефони для довідок: 2-76-95, 3-52-58.

Конкурс відбудеться 9 січня 2019 р. в 11:00 за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Михайлівська,56, каб. №103.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44