Розпорядження про скликання 30-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VII скликання

06-04-2018 13:35 395
категорія: Новини міста


Керуючись частиною 4 та частиною 10 статті 46, пунктом 8 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати 30-у сесію Білгород-Дністровської міської ради VII скликання 17.04.2018 року о 14 год. в приміщенні міської ради (вул. Михайлівська, 56, сесійна зала).

2. Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні тридцятої сесії міської ради наступні питання:

2.1. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 27.11.2017 року № 450–VII «Про міський бюджет міста Білгорода-Дністровського на 2018 рік».

2.2. Про затвердження результатів конкурсу по розміщенню тимчасово вільних коштів загального фонду бюджету міста Білгорода-Дністровського у банках у 2018 році.

2.3. Звіт про результати виконання Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста на 2017 рік.

2.4. Про Програму фінансової підтримки комунальних підприємств міста Білгорода-Дністровського на 2018 рік.

Доповідач: Задорожна О.Ю. – начальник фінансового управління.

Співдоповідач: Кондратюк Л.І. – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально - економічної політики, інвестицій та ринкових відносин.

2.5. Про затвердження міської цільової програми Громадський бюджет (Бюджет участі) у місті Білгород-Дністровському на 2018-2020 роки.

2.6. Про затвердження Положення про запровадження Громадського бюджету (Бюджету участі) міста Білгород – Дністровський (в новій редакції)

Доповідач: Гордієнко М.В. – начальник управління економічного розвитку.

Кондратюк Л.І. – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально - економічної політики, інвестицій та ринкових відносин.

2.7. Про створення комунального некомерційного підприємства «Білгород - Дністровський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білгород-Дністровської міської ради та затвердження Статуту.

2.8. Про надання згоди на обслуговування мешканців територіальної громади Маразліївської сільської ради Комунальним некомерційним підприємством «Білгород-Дністровський центр первинної медико-санітарної допомоги» та Комунальним закладом «Білгород-Дністровська міськрайонна багатопрофільна лікарня» та схвалення проекту договору про делегування виконання окремих завдань з передачею відповідних фінансових ресурсів.

Доповідач: Сибірцева Т.А. – начальник управління охорони здоров'я.

Співдоповідач: Кондратюк Л.І. – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально - економічної політики, інвестицій та ринкових відносин.

Співдоповідач: Десятник І.П. – голова постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, туризму, охорони здоров'я та соціального захисту населення.

2.9. Про затвердження тексту Меморандуму про взаєморозуміння між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та Білгород-Дністровською міською радою.

Доповідач: Гордієнко М.В. – начальник управління економічного розвитку.

Співдоповідач: Граждан В.В. – голова постійної комісії з питань законності, регламенту, депутатської діяльності, захисту прав громадян.

2.10. Про затвердження попереднього переліку земельних ділянок, право власності на які виставляється на торги окремими лотами у 2018-2019 роках, та про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу права власності на земельних торгах у формі аукціону в місті Білгороді-Дністровському.

Доповідач: Веренич І.А. – начальник УКВ.

Співдоповідач: Сулаков Р.П. – голова постійної комісії з питань містобудування, землекористування, охорони навколишнього середовища та історичної спадщини.

2.11. Про внесення змін до рішення Білгород-Дністровської міської ради від 22.12.2016 р. № 222-VІІ «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Білгород-Дністровської міської ради, виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради».

Доповідач: Одарій Н.М. – начальник відділу кадрової роботи.

Співдоповідач: Кондратюк Л.І. – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально - економічної політики, інвестицій та ринкових відносин.

2.12. Депутатські запити.

Доповідач: Єрошенко О.Б. – секретар міської ради.

2.13. Різне.

3. Постійним комісіям міської ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на тридцяту сесію міської ради, та надати свої висновки та пропозиції в строк до 16.04.2018 р.

4. Для участі в роботі сесії запросити голову Білгород-Дністровської районної ради, депутатів Одеської обласної ради, обраних в мажоритарних округах по місту Білгороду-Дністровському, голову Білгород-Дністровської районної державної адміністрації, селищних голів смт Затока та смт Сергіївка, керівників структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, керівника Білгород-Дністровської місцевої прокуратури, керівників підприємств, організацій, установ міста, представників політичних партій і громадських організацій, засобів масової інформації.

Міський голова А.Ф. Гінак

№37-01-03

Від 06.04.2018 р.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44