Семінар вчителів початкових класів

16-04-2018 12:22 121
категорія: Новини освіти


11 квітня 2018 року на базі Затоківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ЗОШ № 9 в рамках засідання міського методичного об’єднання вчителів початкової школи відбувся семінар «Екологічне виховання молодших школярів», в якому взяли участь учителі початкових класів шкіл міста, селищ Затока, Сергіївка.

Сучасний світ складний. Дитині недостатньо дати лише знання, важливо навчити користуватися ними. Знання та вміння, взаємопов’язані з ціннісними орієнтирами учня, формують його життєві компетентності, потрібні для успішної самореалізації у житті, навчанні та праці. Тому, відповідно до концепції «Нова українська школа» вчителі початкових класів мають сформувати в учнів ключові компетентності, серед яких екологічна грамотність і здорове життя.

Головною метою семінару було розкриття суті системної спрямованості освітнього процесу на уроках у початковій ланці на розвиток екологічної грамотності.

Власними напрацюваннями з даної проблеми поділилися вчителі початкової школи ЗОШ № 9 Скібенко Г.М., Швабенланд О.В., Петрова Н.Б., Курмиженко К.Д. через використання екологічної тематики на уроках та у позакласній виховній роботі.

Семінар пройшов на високому рівні, в творчій атмосфері.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44