Семінар-коворкінг «Головні компоненти Нової української школи»

05-04-2018 16:37 293
категорія: Новини освіти


Управлінням освіти, сім’ї, молоді та спорту Білгород-Дністровської міської ради 4 квітня 2018 року на базі Затоківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 проведено міський семінар-коворкінг «Головні компоненти Нової української школи».

Учасників привітав голова Затоківської селищної ради Василь Іванович Звягінцев. У ході проведення заходу увага керівників була зосереджена на необхідності якісної підготовки до роботи в умовах Нової української школи.

Коворкінг складався з теоретичної та практичної частин. Керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти після ознайомлення з вимогами до організації освітнього процесу учнів перших класів практично відпрацювали завдання, запропоновані коуч-тренерами Оленою Миколаївною Принц та Тетяною Григорівною Римською, зокрема, з використанням LEGO, Wi-Fi, роботи в групах, інших вправ, які мають бути в портфоліо майбутнього вчителя.

Роль учнів перших класів та різноманітність ігрових яскравих моментів впевнила керівників у необхідності виваженого підходу до вибору вчителів майбутніх перших класів, створення освітнього середовища, зміни парадигми навчання, адже НУШ – відповідь на вимоги сучасності.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44