Ще один клієнт пробації залучений до реалізації пробаційної програми «Зміна прокримінального мислення»

18-07-2019 14:05 83
категорія: Пробація


Відповідно до Закону України «Про пробацію» передбачено такий інструмент роботи із засудженими як пробаційні програми, які призначаються за рішенням суду особі, звільненій від відбування покарання з випробуванням. Метою реалізації пробаційних програм є виправлення суб′єктів пробації, звільнених від відбування покарання з випробуванням та запобігання вчиненню ними повторних  кримінальних правопорушень. 

Реалізація кожної пробаційної програми забезпечується органами пробації та передбачає: складання графіка відвідування занять, при цьому дотримуючись певних правил поведінки, а також оцінки результатів та висновків про виконання пробаційної програми.

Так, психологом Білгород-Дністровського відділу пробації разом з суб’єктом пробації розпочато цикл занять по пробаційній програмі «Зміна прокримінального мислення». Метою даної програми є досягнення позитивних змін у поведінці суб’єкта пробації шляхом розвитку та підтримки у нього навичок конструктивного та критичного мислення, формування навичок рефлексії, планування та постановки цілей, а також сприяння розвитку співпраці у взаєминах з оточуючими та соціально прийнятних норм поведінки.

Під час першого заняття відбулося знайомство з куратором пробаційної програми, встановлений емоційний контакт з клієнтом. В ході роботи підобліковий аналізував складові необхідні для ефективного керування своїм життям, формував коло власних цінностей. На завершення суб’єкт пробації занотував домашнє завдання – «Як покращити свою сферу життя»
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44