Щодо реалізації «Олімпійського екомодуля»

04-06-2020 12:34 115
категорія: Актуально


Міжнародний олімпійський рух поширює загальнолюдські цінності, серед яких захист навколишнього середовища є одним з головних напрямків. Як показують останні події, що пов’язані з пандемією коронавірусу COVID-19, безпечне середовище є важливим фактором людського існування.

Національний олімпійський комітет України також не стоїть осторонь і опікується питаннями екології. Через власні освітні проекти для дітей та молоді, за підтримки світових організацій та партнерів проводяться заходи, які направлені на захист екології. Протягом багатьох років вдавалось впроваджувати проекти переможців екологічних конкурсів всеукраїнського заходу «Олімпійське лелеченя», серед яких: очистка берегів водойми в м. Баштанка Миколаївської області, встановлення систем очистки води в школах м. Горішні Плавні Полтавської області тощо.

П’ятий рік поспіль в усіх регіонах нашої держави проводиться проект OlimpicLab, завдяки якому учні можуть познайомитись з олімпійцями, дізнатись про олімпійські цінності, як будувати кар’єру, дотримуватись гендерної рівності тощо. В минулому році до напрямків проекту було включено «Олімпійський екомодуль», який успішно реалізується регіональними відділеннями України за участі лісівників, екологів, олімпійців, волонтерів, висвітлюючи молодому поколінню проблеми захисту навколишнього середовища, гасіння пожеж, подолання повеней, вирубки лісів, забруднення водного та повітряного простору, питання сміття тощо. Проект має свій логотип та отримав широку популярність серед дітлахів. Він надає можливість залучення до екологічних активностей широких верств населення та його здійснення відбувається із урахуванням вимог щодо епідеміологічної ситуації та з дотриманням умов карантину. Зокрема, заходи проекту можуть включати як практичну складову так і навчальну, що проводиться онлайн.

Вказаний проект знайшов підтримку Комісії «Спорт та навколишнє середовище» НОК України, під час останнього засідання якої, 20 травня 2020 року, було ініційовано старт екологічних заходів проекту з нагоди Міжнародного дня ООН «Всесвітній день довкілля», який щорічно відзначається у всьому світі 5 червня.

Враховуючи вищезазначене, надзвичайну актуальність проблем захисту навколишнього середовища просимо небайдужих надати підтримку ініціативі НОК щодо реалізації «Олімпійського екомодуля» у регіоні з нагоди відзначення Міжнародного дня ООН «Всесвітній день довкілля».

Віримо, що спільними зусиллями ми виростимо здорову націю, якій залишимо у спадок чисту, квітучу, родючу українську землю!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23