Щодо співпраці між Німецьким товариством міжнародного співробітництва «GIZ» та Білгород-Дністровською міською радою

08-06-2018 11:22 160
категорія: Новини міста


В рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Енергоефективність в громадах ІІ», в травні 2018 року було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Німецьким товариством міжнародного співробітництва «GIZ» та Білгород-Дністровською міською радою.

З метою забезпечення своєчасного та фахового досягнення вказаних цілей «GIZ» розпочато реалізацію спільного плану роботи, а саме розробляється концепція з енергоменеджменту для муніципалітету, проводиться порівняльний аналіз пропозиції та потреб підтримки, надається знання та досвіду міст менторів, та опрацьовується інтернет-платформа для обміну інформації стосовно існуючих пропозицій та сервісів з енергоменджменту та енергоефективності.

Разом з тим, для ефективної роботи муніципального енергоменеджера Німецьке товариство міжнародного співробітництва «GIZ» подарувало Білгород-Дністровській міській раді лазерний далекомір FLUS FL-60.

Дана лазерна рулетка призначена для дистанційного вимірювання відстаней шляхом направлення на об'єкт лазерного променя. Відбитий сигнал повертається зі швидкістю світла, електронна схема розраховує фазове відхилення і лазерний далекомір відобразить відстань на дисплеї практично миттєво.

Лазерна лінійка ідеально підходить для професійних робіт протягом усього робочого дня, і навіть в умовах недостатньої освітленості завдяки підсвічуванню. Електронна рулетка дає можливість виїжджати на віддалені об'єкти, чому сприяє економічне використання батареї. Лазерна лінійка FL-60 FLUS користується заслуженою популярністю при вирішенні широкого класу задач, пов'язаних з віддаленими вимірами з точністю до міліметра.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44