Скрипалі Білгород-Дністровської музичної школи взяли участь в міжнародному конкурсі «Premio Lanciano»

09-10-2018 08:17 139
категорія: Новини міста


Вихованці Білгород-Дністровської дитячої музичної школи ім. Л.Н. Гінзбург успішно виступили на XXVIII міжнародному конкурсі «Premio Lanciano», який проходив в Італії з 26 по 30 вересня 2018р.

На конкурс були запрошені лауреати музичних фестивалів-конкурсів з різних країн світу – Італії, Китаю, України, Казахстану, Словакії, Естонії, Сінгапуру тощо. Засновником та головою журі є відомий композитор, диригент, заслужений діяч мистецтв України Володимир Данилович Зубицький, який вже довгий час працює та проживає в Італії і завдяки якому конкурс збирає кращих поціновувачів музичного мистецтва. Так, в італійському місті Ланчано, в приміщенні Parco delle Arti musicali та Teatro Fenaroli, виконавці змагалися в категоріях від солістів до великих оркестрів.

Скрипалі Білгород-Дністровської музичної школи показали високий рівень виконавської майстерності та отримали призові місця в різних категоріях.

В категорії «Солісти» І місце посіли Кокшаров Олексій (виконавці до 12 років) та Кокшарова Ольга (виконавці до 16 років). В категорії «Ансамблі» ІІІ місце посів молодший колектив скрипалів «Группетто», ансамбль «КПД» – І місце, а колектив «Дело в шляпе» завоював «Гран-Прі». Також окремо було відзначено керівника колективів Наталю Сухаренко, концертмейстера Дмитра Гогуленко та композитора музичних номерів, які були використані на конкурсі, Владислава Сухаренко.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44