Сміттєзбиральні майданчики Білгорода-Дністровського оснащуються новими контейнерами

06-06-2018 11:45 253


6 червня 2018 року заступник Білгород-Дністровського міського голови Альберт Алтухов, начальник управління житлово-комунального господарства Микола Зініч та начальник комунального підприємства «Автотранссервіс» Сергій Крупп проконтролювали відвантаження нових контейнерів для збору побутових відходів, які були закуплені управлінням житлово-комунального господарства для потреб міста.

Загалом місто отримало 90 нових контейнерів, які вироблені з полімерних матеріалів, адже останнім часом відчувалась нестача сміттєвих баків через те, що велика їх кількість стала непридатна до подальшого використання, оскільки старі контейнери були виготовлені з металу, який з часом піддавався впливу корозії та, як наслідок, частковому або повному руйнуванню.

Нові контейнери оснащено колесною базою для більш зручного транспортування від контейнерного майданчика до сміттєзбирального автомобіля та кришкою, яка запобігає потраплянню опадів у вигляді снігу та дощу всередину контейнеру.

Слід зазначити, що нові контейнери для збору побутових відходів розподілятимуться перш за все в районах багатоповерхової забудови Білгорода-Дністровського.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44