Сім’ям Білгорода-Дністровського видають “пакунки малюка”

08-10-2018 16:34 630
категорія: Новини міста


На минулому тижні управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради отримало першу партію “пакунків малюка”, які одразу ж почало вручати жінкам, які народили дітей після першого вересня і вже виписалися з пологового будинку.

Нагадаємо, “пакунок малюка” - це безповоротна адресна соціальна допомога. Отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини. До переліку входитимуть дитячі товари загальною вартістю до 5 тис. гривень. Загалом це 25 найменувань. Окрім одягу та інших важливих для дитини речей, пакунок також міститиме інформаційні матеріали, які допоможуть батькам якнайкраще доглядати за дитиною. Проект реалізується Міністерством соціальної політики України.

8 жовтня 2018 року у приміщенні Білгород-Дністровської міської ради в святковій обстановці сім’ям, в яких нещодавно народилася дитина, вручили “пакунки малюка”. З цією радісною подією їх привітали начальник управління соціальної політики, на яку покладені повноваження заступника міського голови, Діна Базіленко, керуючий справами виконавчого комітету Ігор Величко, член виконкому Білгород-Дністровської міської ради, директор дитячого будинку змішаного типу Ольга Форнальчук.

Ззовні “пакунки малюка” виглядають яскраво і привабливо, і їхнім вмістом матусі, які їх отримали, також задоволені. Щоправда, коробка доволі об'ємна й важить близько 8 кг, тому новоспеченим мамам знадобилася допомога їхніх чоловіків, щоб забрати цей подарунок.

Як зазначила Діна Базіленко, в подальшому видача допомоги “пакунок малюка” буде проводитись у пологовому будинку під час виписки новонародженої дитини. Якщо на день виписки новонародженої дитини у пологовому будинку буде відсутня допомога “пакунок малюка”, безпосередню видачу такої допомоги мешканцям міста буде забезпечувати управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради.

За додатковою інформацією мещканцям міста слід звертатися до управління соціальної політики за адресою: м. Білгород-Дністровський, пров. Офіцерський,8, або за телефоном: (04849) 3-65-85.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44