Спільна робота у протидію злочинності на території міста та району

04-02-2019 11:01 76
категорія: Пробація


З метою реалізації спільної стратегії направленої на протидію злочинності на території міста та району, що була розроблена та прийнята на координаційній нараді керівників правоохоронних органів співробітниками Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області було проведено ряд заходів.

Так, 31 січня 2019 року старший інспектор відділу - Кузнецова Олена взяла учать в засіданні ради профілактики правопорушень, що діє в Білгород-Дністровському професійному будівельному ліцеї №10. В ході якої представниками різних служб (відділу пробації, відділу ювенальної превенції Білгород-Дністровського ВП ГУМП  в Одеській області, служби у справах дітей Білгород-Дністровської міської ради тощо)  провели профілактичні бесіди в групах, а також окремо з хлопцями та дівчатами схильними до порушень дисципліни та порядку, режимних правил поведінки; до агресивної, нетолерантної поведінки у ліцеї та поза ним, у позанавчальний період та у спілкуванні з оточенням.

1 лютого в Білгород-Дністровському міськрайонному відділі філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області в рамках Дня контролю відбулася зустріч представників відділу ювенальної превенції Білгород-Дністровського ВП ГУМП  в Одеській області, Білгород-Дністровського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та соціальних партнерів, що причетні до соціальної роботи з неповнолітніми клієнтами пробації. Головною темою обговорення стала протидія проявам домашньому насильству. Представники державних структур поділилися власними практичними напрацюваннями в цьому напрямі. Через те, що законодавство не стоїть на місці, працівники обговорили новації ЗУ «Про запобігання та протидію домашнього насильства», а також скоригували план спільних дій в роботі з неповнолітніми клієнтами пробації, їх батьками та членами родини. Оскільки у новій його редакції були введені нові терміни, а також розширено коло осіб, на яких закон поширює свою дію, а також запроваджена і кримінальна відповідальність за вчинення насильства в сім’ї.

Також представники державних установ спільно провели заняття з неповнолітніми, що перебувають на обліку відділу пробації до Дня Безпечного Інтернету, що відзначається на другий день другого тижня другого місяця щорічно. Зараз існує багато небезпек в Інтернеті, й такі заходи допомагають долучити дітей, молодь, дорослих до створення кращого Інтернету, безпечного Інтернету, Інтернету, що об’єднує людей під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». 

Наталія Яценко

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44