Стратегічний форум «Творча взаємодія заради майбутнього» в Білгороді-Дністровському

11-10-2018 12:46 182
категорія: Новини освіти


9 жовтня 2018 року відбувся Стратегічний форум «Творча взаємодія заради майбутнього», який організовано та проведено міською Радою лідерів учнівського самоврядування «Тірас» Білгород-Дністровського міського центру дитячої творчості. У форумі взяли участь президенти, їх заступники, міністри екології, культури, милосердя та волонтери шкіл №1, №4, №5, №6, №8, № 9, №11, НВК «школа-ліцей», НВК «школа-гімназія» та КЗ МЦДТ.

Лідери працювали за 6 локаціями.

Секція «Лідерська агенція» відпрацювала питання організаційної роботи та участь у зборах, діяльність школи лідера (модератор Ігор Коробченко).

Секція «З Україною в серці» обговорювала питання національно-патріотичного напряму роботи учнівського самоврядування (модератор Вікторія Карай).

Секція «Екологічні посиденьки», на якій обговорено екологічні проблеми в нашому місті та винайдено їх рішення (модератор Кароліна Тернавська).

На секції «Добро починається з тебе» обговорені всі благодійні волонтерські справи самоврядування (модератор Аліна Музика).

Секція «Інклюзивна кава» обговорила та запропонувала низку заходів для особливих сонячних дітей (модератор Елизавета Кімличенко).

На секції «Не гальмуй – фантазуй» відпрацювали традиційні масові заходи та запропонували нові (модератор Дмитро Мітічкін).

Модератор Вікторія Юсупова провела реєстрацію учасників форуму та відпрацювала тайм-модератором.

Головним підсумком роботи Стратегічного форуму учнівського самоврядування стало визначення напрямків роботи на 2018-2019 навчальний рік та планування цікавих заходів.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44