Тиждень дитячої та юнацької книги в бібліотеках Білгорода-Дністровського

02-04-2018 16:18 373
категорія: Новини культури


Традиційно під час весняних шкільних канікул в бібліотеках міста проводився тиждень дитячої та юнацької книги. В період з 26 березня по 1 квітня 2018 року відбулися цікаві зустрічі, захоплюючі подорожі, ігри, конкурси, театральні вистави та багато інших розважальних та пізнавальних заходів для дітей різного віку.

Цьогорічний тиждень дитячої та юнацької книги в бібліотечних закладах Білгорода-Дністровського став справжнім «Бібліомаяком» для малечі та підлітків з різними інтересами та вподобаннями. Бібліотечні заходи були неймовірно насиченими та принесли купу сюрпризів.

В центральній міській бібліотеці ім. М. Горького пройшла віртуальна подорож музеями світу «Живописець життя», присвячена 165-річчю Ван Гога, а також книжковий дрес-код «Створи себе сам – читай книги».

В бібліотеці ім. Лесі Українки тиждень книги пройшов під гаслом «Кольорове читання». Перший день – червоний, «Все про кохання»… Бібліотекарі разом із старшокласниками міського ліцею читали вірші українських поетів про кохання, слухали класичну музику. Другий – синьо-жовтий, «Це, мій сину, твоя Україна!», який присвятили патріотичним заходам. Третій – фіолетовий, присвячений Міжнародному дню театру. В цей день відвідувачі здійснили безліч он-лайн подорожей театрами України та Європи. А ще в бібліотеці складена незвичайна експозиція під назвою «Книжкова фотозона», де можна зробити цікаве фото або селфі.

В бібліотеці ім. О. Пушкіна пройшли «Тижневі зустрічі у книжковому місті», під час яких відбулися екскурсії бібліотекою, вікторини «Який герой з якої казки?», інформаційні огляди «Довідкова галактика», майстер-класи «Книжковий арт», голосні читання «Казкове коло» тощо.

В бібліотеці ім. М. Кропивницького книжковий тиждень пройшов під гаслом «Відкриваю світ навколо себе разом з бібліотекою!». В перший день до бібліотеки завітали підопічні Білгород-Дністровського центру соціального захисту і реабілітації. Для них бібліотекарі провели екскурсію по закладу, розповіли про правила користування бібліотекою, книгами, журналами, Інтернетом. А ще під час еко-години «Екологія крізь каплю води» обговорили з дітлахами актуальні екологічні питання. З великим задоволенням маленькі мешканці мікрорайону “Переможне” відвідували лялькову виставу «Лисиця і журавель» та мульткінозал «Мультляндія».

В бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва користувачі взяли активну участь у акції «Книги на вагу», флешмобі «Читаю я! Читаємо ми! Читають всі!» та френд-акції «Книга шукає друзів».

Заходи тижня дитячої та юнацької книги успішно досягли поставленої мети – активізувати відвідування бібліотеки школярами та навчити їх користуватися бібліотечними послугами і довідковим апаратом; розвивати у дітей творчу думку, пізнавальні здібності та інтереси, інформаційну культуру, національну свідомість та інше.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44