Тренування з пожежної безпеки в бібліотеках Білгорода-Дністровського

25-04-2019 07:12 146
категорія: Новини культури


Щорічно внаслідок надзвичайних ситуацій гине та страждає значна кількість людей. На руїни та попіл перетворюються цінності та майно. Якщо виникла пожежа – рахунок часу іде на секунди. Пожежна безпека в бібліотеках – це актуальна і важлива справа, яка вимагає до себе великої уваги.

Відповідно до Плану основних заходів Цивільного захисту відділу культури Білгород-Дністровської міської ради на 2019 рік, з метою забезпечення надійного протипожежного захисту та пожежної безпеки, а також пожежно-профілактичної роботи, відпрацювання порядку дій під час пожежі, в Центральній міській бібліотеці ім. М. Горького відбулися теоретичні навчання для працівників публічних бібліотек міста щодо типів надзвичайних ситуацій, основних вимог та правил пожежної безпеки на робочому місці; йшлося й про види вогнегасників та правила їх експлуатації.

На практиці були відпрацьовані дії у випадку виникнення пожежі на конкретному об'єкті, а саме: знеструмлення приміщень, евакуація працівників та користувачів бібліотек, а також швидка ліквідація пожежі в кожній з 5-ти бібліотек міста.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44