Участь у зустрічі голів ОСББ Білгорода-Дністровського

09-11-2018 14:53 59
категорія: Соцзахист


Головним механізмом забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення залишається Програма житлових субсидій, яка гарантує малозабезпеченим громадянам стабільність витрат на оплату житлово-комунальних послуг незалежно від зміни вартості послуг.

З метою підвищення рівня інформованості мешканців міста, забезпечення реалізації прав споживачів житлово-комунальних послуг на отримання субсидій 8 листопада 2018 року було проведено робочу зустріч голів ОСББ з керівниками комунальних підприємств міста, в якій взяла участь і начальник відділу грошових виплат та компенсацій управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради Ніколаєва В.В.

В ході зустрічі була надана інформація про зміни, внесені до порядку призначення, перерахунку та монетизації субсидій. Керівники підприємств-надавачів житлово-комунальних послуг та голови ОСББ отримали роз'яснення про зміни норм чинного законодавства України, які регламентують забезпечення населення міста субсидією для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44