На початку травня 2018 року перший заступник начальника Білгород-Дністровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області Крижанівська Олена провела уроки для учнів 10 класу загальноосвітніх шкіл №1 та №3 на тему: «Страховий стаж – запорука твого майбутнього».

Фахівець фонду ознайомила учнів з такими термінами як: страховий стаж, мінімальна заробітна плата та мінімальний страховий внесок. Крижанівська Олена під час уроків докладно розповідала учням з чого формується пенсія, як впливає легальна зайнятість на розрахунок пенсійної виплати та до яких наслідків може привести неофіційне працевлаштування.

Перший заступник начальника управління наголосила - «Про своє майбутнє слід дбати з молоду, з початку трудової діяльності, адже пенсія - це не допомога від держави, а результат багаторічної праці кожного за умови сплати обов’язкових внесків».

В ході зустріч торкнулися тем використання новітніх інформаційних технологій, зокрема Веб-порталу електронних послуг, де зареєструвавшись, можна постійно контролювати дані, що у майбутньому сформують майбутню пенсію. Розповіла про можливість добровільного страхування в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та інше.

Довідково: понад 4 тис фізичних осіб м. Білгород-Дністровського та Білгород-Дністровського району отримали доступ до користування електронними послугами веб-порталу Пенсійного фонду України.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44