В Білгород-Дністровській бібліотеці ім. О.Пушкіна провели тиждень охорони навколишнього середовища

12-06-2018 12:29 265
категорія: Новини культури


5 червня відзначається свято - Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Свято відзначається з 1972 року. Тоді вперше було заявлено на весь світ про серйозні проблеми навколишнього середовища. Учасники історичної Стокгольмської конференції вирішили заснувати це свято, щоб сприяти просуванню ідеї бережливого ставлення до природи .

Заходи до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища проводяться в більшості країн світу як на державному рівні, так і на рівні бібліотек.

Спеціалістами дитячого відділу бібліотеки ім. О.С. Пушкіна були проведені різноманітні заходи, в тому числі конкурси кмітливих «Загадки чарівниці природи». Заходи пройшли в ігровій формі: діти відповідали на питання вікторини «Птахи», взяли участь в конкурсі «Чи знаєте ви?», відгадували загадки про тварин і рослини, а також прослухали захоплюючу інформацію про легендарне озеро на Волині,яке може зникнути, про вплив мобільних телефонів на комах, про існування п’ятипалих жаб та інше.

Під час заходів діти продемонстрували свої знання про дивовижний світ природи, а також дізналися багато нового та цікавого про тваринний та рослинний світи. Присутні з задоволенням переглянули книжкові видання про природні скарби та ознайомились із серією енциклопедій про рослинний та тваринний світ.

Давайте згадаємо, що ми всі живемо на одній планеті, і, забруднюючи природу, шкодимо, у першу чергу, самим собі та своїм нащадкам. Тому з такої прекрасної нагоди зробимо хоча б один крок на покращення стану довкілля.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44