В Білгород-Дністровській міській раді відбулася робоча нарада з підготовки відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану

23-01-2019 14:36 242
категорія: Новини міста


23 січня 2019 року під головуванням першого заступника Білгород-Дністровського міського голови Вадима Кесарчука відбулося засідання робочої групи з питань підготовки та проведення заходів з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.

Члени робочої групи обговорили комплекс заходів, які планується провести на території міста з метою вшанування пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів. Голова міської спілки ветеранів війни в Афганістані і військових конфліктів в інших зарубіжних країнах «Долг» Євген Пітюков виступив з пропозицією включення до основних заходів, які планується провести напередодні, а також в день річниці виведення військ з Афганістану, ряд заходів, спрямованих на формування військово-патріотичного світогляду у молоді, зокрема, проведення спортивних турнірів.

Начальник відділу культури Світлана Байло зазначила, що з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану, в міських бібліотеках та у краєзнавчому музеї відбудуться тематичні виставки, а 13 лютого 2019 року у гарнізонному будинку офіцерів будуть проведені урочисті заходи та концерт пам’яті. 15 лютого 2019 року на території скверу Військової Слави пройде «Ритуал пам’яті» - вшанування українців, які загинули під час війни в Афганістані, та покладання квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44