В Білгород-Дністровській міській раді відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

30-01-2019 18:14 175
категорія: Новини міста


30 січня 2019 року під головуванням першого заступника Білгород-Дністровського міського голови Вадима Кесарчука відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради.

Основним питанням, яке було розглянуто під час засідання, було питання щодо заходів стосовно попередження захворюваності на кір у м. Білгороді-Дністровському.

Як зазначив головний лікар комунального неприбуткового підприємства «Білгород-Дністровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Віталій Ткаченко, на території Одеської області фіксується зростання кількості зареєстрованих випадків захворювання на кір серед населення. Протягом останнього тижня захворюваність зросла у два рази за рахунок спалаху у селі Шевченкове Кілійського району. Єдиним засобом попередження захворюванності на кір на сьогоднішній день є щеплення. Станом на 30 січня 2019 року в м. Білгород-Дністровський без щеплення проти кору залишається 261 дитина в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, які з тих чи інших причин не отримали вакцинацію проти кору відповідно до каленаря щеплень.

В ході засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення щодо створення до 31 січня 2019 року (включно) міської лікарсько-консультативної комісії, яка в індивідуальному порядку визначатиме можливість допуску до занять дітей, не вакцінованих проти кору.

Віталій Ткаченко підкреслив, що основна задача — це соціальна мобілізація всіх батьків на захист дітей від інфекції та імунізація за календарем щеплень.

Також в ході засідання, було розглянуто питання «Про ситуацію із захворюванням дітей міста на ГРЗ». З зазначеного питання доповіла завідуюча відокремленного підрозділу «Білгород-Дністровський міськрайонний відділ лабораторних досліджень Тетяна Волкожа. За її словами впродовж кінця 2018 — початку 2019 року епідпоріг на території міста залишався в межах допустимої норми. Станом на 28 січня 2019 року росту захворюваності на ГРЗ також не спостерігається.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44