В Білгород-Дністровській міській раді відбулося обговорення питань щодо розвитку території «І Причалу» та будівництва басейну

17-07-2019 14:39 278
категорія: Новини міста


16 липня 2019 року в сесійній залі Білгород-Дністровської міської ради, за участю мешканців міста, представників громадських організацій, засобів масової інформації, депутатського корпусу, керівництва міста, відбулося обговорення питань щодо благоустрою території по вул. Грецькій, 1-а («І-й причал»), а також предпроектна презентація будівництва басейну та спортивного майданчика по вул. Перемоги.

Голова громадської організації «Рибацький край» Володимир Кальніченко ознайомив присутніх з тими роботами, які було проведено на території по вул. Грецькій, 1-а («І-й Причал») небайдужими мешканцями міста Білгорода-Дністровського та членами громадської організації, яку він очолює. Також, Володимир Кальніченко презентував план робіт з подальшого розвитку території. В ході презентації, учасниками заходу було надано свої пропозиції з окремих аспектів благоустрою території, яку й надалі планується облаштовувати спільними зусиллями мешканців міста та членів громадської організації.

За результатами обговорення питання щодо благоустрою території по вул. Грецькій, 1-а («І-й причал»), між представниками громадських організацій та міської влади було підписано меморандум про співпрацю з її подальшого розвитку.

Також, цього дня, начальником КП «Управління капітального будівництва» Ольгою Трушкіною та розробником проекту Сергієм Тиченком, з метою врахування зауважень та побажань, а також внесення подальших коригувань, було проведено проедпроектну презентацію будівництва басейну та спортивного майданчику по вул. Перемоги.

Після презентації, розробник проекту відповів на запитання з боку громадськості та надав пояснення з окремих його пунктів. Всі зауваження з боку міської громади будуть врахованні під час подальшого коригування та розробки проекту будівництва басейну та спортивного майданчику по вул. Перемоги.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44