В Білгород-Дністровській міській раді відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

12-07-2019 12:56 188
категорія: Новини міста


12 липня 2019 року о 10:30 год. під головуванням першого заступника Білгород-Дністровського міського голови Вадима Кесарчука відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради.

За інформацією начальника управління з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами міської ради Юрія Майзліса, о 00:10 год. 12 липня 2019 року до Білгород-Дністровської міської багатопрофільної лікарні почали звертатися діти у супроводі дорослих, які відпочивали в оздоровчо-спортивному таборі «Медик-2» смт. Сергіївка м. Білгорода-Дністровського. На даний час в лікувальних закладах м. Білгорода-Дністровського, з числа осіб, які звернулися за медичною допомогою, на стаціонарному лікуванні перебуває 46 дітей та 2 дорослих. Їх стан оцінюється, як легкої та середньої важкості, загрози життю пацієнтів — немає. Попередній діагноз — харчова токсікологічна інфекція.

З метою локалізації осередку харчового отруєння, забезпечення лікування постраждалих та вжиття заходів щодо недопущення виникнення аналогічних ситуацій в інших оздоровчих закладах, у ліквідації наслідків харчового отруєння задіяно: районне управління Держпродспоживслужби, центр лабораторних досліджень, станція швидкої медичної допомоги, медичні заклади, які розташовані на території міста Білгорода-Дністровського.

Комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради прийнято рішення про виділення коштів у сумі 26 тис. грн. з резервного фонду міського бюджету для медикаментозного забезпечення та інших потреб хворих.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23