В Білгород-Дністровській міській раді відбулося засідання координаційної ради з питань соціального захисту

02-07-2018 12:32 232
категорія: Новини міста


2 липня 2018 року під головуванням керуючого справами Білгород-Дністровської міської ради Ігоря Величко відбулося засідання міської координаційної ради з питань соціального захисту населення. В засіданні координаційної ради взяли участь керівники структурних підрозділів, комунальних установ міста, а також представники громадськості.

Порядок денний координаційної ради включав в себе 8 питань, серед яких особливу увагу було приділено питанням щодо надання одноразової грошової допомоги учасникам АТО, надання 25% пільг на комунальні послуги учасникам АТО за рахунок коштів міського бюджету, надання населенню житлових субсидій як вийняток із загального положення та припинення їх надання, а також питання щодо надання одноразової грошової допомоги громадянам похилого віку, які відзначатимуть 90 та 95-річчя від дня народження у липні 2018 року.

Так, в ході засідання координаційної ради, було прийнято рішення щодо виплати 4 учасникам АТО, які зареєстровані на території міста, одноразової матеріальної допомоги. Також було прийнято рішення щодо надання матеріальної допомоги 5 громадянам похилого віку — мешканцям міста, які цого місяця відзначатимуть 90 та 95-річчя від дня народження.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44