В Білгород-Дністровській міській раді відбувся семінар на тему: «Електронне урядування в місцевих радах»

03-07-2019 07:11 156
категорія: Новини міста


2 липня 2019 року в Білгород-Дністровській міській раді відбувся семінар на тему: «Електронне урядування в місцевих радах», в якому взяли участь депутатіи міської ради, заступники міського голови, начальники відділів та управлінь міської ради.

Під час семінару його учасники мали можливість обмінятися досвідом впровадження елементів електронної демократії в Білгороді-Дністровському з експертами в сфері електронного урядування Олександром Примостко та Сергієм Довгополим. Зокрема, присутні обговорили такі електронні та інтернет-інструменти в сфері місцевого самоврядування, як: електронні петиції, електронні звернення, електронні консультації з громадськістю, Громадський бюджет (Бюджет участі) та ін., більшість з яких вже успішно реалізовані та діють в он-лайн просторі міста Білгорода-Дністровського.

Експертом Сергієм Довгополим було презентовано новітні електронні сервіси та платформи, а також можливості та переваги такого інструменту комунікації громади і влади як «електронний кабінет мешканця».

Наприкінці семінару експертами в сфері електронного урядування було представлено рейтинг прозорості міст України, як одного з основних показників впровадження електронної демократії. Так, за результатами дослідження, проведеного міжнародною організацією «Transparency International» наприкінці 2018 року, місто Білгород-Дністровський займає 15-ту сходинку 100 найбільш «прозорих» міст України.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23