В Білгороді-Дністровському для суб’єктів пробації пройшли заходи до Дня Конституції України

01-07-2019 12:45 60
категорія: Пробація


28 червня Україна відзначає День Конституції — День впровадження Основного Закону держави. Прийняття акту закріпило незалежність українського народу, зробило його справжнім володарем суверенітету.

Напередодні свята Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області відвідала начальник відділу Білгород-Дністровського бюро правової допомоги Олена Боян та провела правопросвітницьку роботу не тільки серед суб’єктів пробації, але й серед працівників відділу. Семінар на тему «Отримання безоплатної правової допомоги» вона почала з привітання та ознайомила присутніх з основоположними правами та свободами, які гарантовані Конституцією України, а також повідомила, що закріплене у Конституції України право на безоплатну правову допомогу на сьогодні реалізується в повному обсязі через місцеве бюро правової допомоги, підкресливши, що отримати таку допомогу має право кожен. Під час інформування Олена Боян пояснила, що правова допомога є багатоаспектною, різною за змістом, обсягом та формами і включає консультації, роз’яснення, складення позовів і звернень, довідок, заяв, скарг, здійснення представництва, зокрема в судах та інших державних органах, захист від обвинувачення тощо. Вибір форми надання такої допомоги залежить від волі особи, яка бажає її отримати.

На завершення, надано відповіді учасникам на питання, що їх цікавили.

Також, для неповнолітніх суб’єктів пробації було організовано екскурсію до дитячої бібліотеки, щоб ознайомити підлітків з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України. Підлітки відвідали й книжкову виставку в читальній залі бібліотеки, що розгорнулася до дня Конституції.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23