В Білгород-Дністровському обговорювали питання «Суспільно корисних робіт» з роботодавцями міста та району

25-04-2019 13:03 184
категорія: Пробація


Законом України від 07.12.2017 № 2234-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» було введено новий вид адміністративного стягнення — суспільно корисні роботи. Також відповідні зміни було внесено до Кодексу України про адміністративні правопорушення, зокрема визначено суть терміну «суспільно корисні роботи» та перелік суб’єктів, залучених до процесу впровадження суспільно корисних робіт. До таких суб’єктів віднесено й органи місцевого самоврядування. Відповідно до ст. 3251 Кодексу України про адміністративні правопорушення виконання стягнення у вигляді суспільно корисних робіт здійснюється шляхом залучення порушників до суспільно корисних робіт, вид яких визначається відповідним органом місцевого самоврядування.

Тож з метою розширення переліку суб’єктів, залучених до процесу впровадження суспільно корисних робіт, 24 квітня 2019 року інспекторами Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області було проведено презентацію для роботодавців міста й району нового виду адміністративного стягнення — суспільно корисні роботи. Зустріч була організована на базі центру зайнятості та за сприяння відділу співпраці з роботодавцями Білгород-Дністровського МРЦЗ. Учасниками зустрічі стали КП «Автотранссервіс», КП «ЖЕО-1», КП «Білгород-Дністровський водоканал», Маразліївська ОТГ.

По завершенні зустрічі учасники обмінялися пропозиціями щодо подальшої плідної співпраці, адже всі – об’єднанні спільною метою - захистити права дитини від недобросовісних батьків, які ухиляються при виконанні свого обов’язку щодо утримання дітей.

Наталія Яценко

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23