В Білгороді-Дністровському пройдуть заходи до Дня Європи

16-05-2019 12:33 138
категорія: Новини міста


З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначають День Європи. Проте, це свято має майже півстолітнє історичне коріння. У 1950 році, у п’яту річницю завершення другої Світової війни, міністр закордонних справ Франції Роберт Шуман звернувся до народів європейських країн із закликом об’єднатися і створити нову модель мирної співпраці держав – Європейський союз, який би базувався на загальних цінностях. Головними були визнані мир, солідарність, демократія, верховенство права та відкритість до світу. Ця подія стала відправною точкою для об’єднання багатьох європейських держав та символом започаткування нової успішної моделі мирного співіснування народів Європи.

В цьому році День Європи в Україні співпав із сумною датою – 75-ю річницею депортації кримських татар та інших народів Криму. Разом з Україною європейські держави вшановують 18 травня пам'ять жертв депортацій та політичних репресій в Україні.

З нагоди офіційних і пам’ятних дат на площі перед виконкомом міської ради 18 травня 2019 року об 11.00 год. відбудеться тематичний захід, після якого в Михайлівському сквері розпочнеться Фестиваль вуличної музики та демонструватиметься виставка дитячих малюнків «Найяскравіші пам’ятки Європи».
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44