В Білгороді-Дністровському пройшла акція «Кинь цигарку - візьми цукерку!»

21-05-2019 06:31 142
категорія: Новини освіти


18 травня 2019 року в парку Перемоги відбувся VІІІ flash-mob «Кинь цигарку - візьми цукерку!». Вже традиційно він був підготовлений міською Радою учнівського самоврядування «Тірас» Білгород-Дністровського міського Центру дитячої творчості.

Цього року захід відбувався у форматі танцювального батлу, в якому брали участь команди загальноосвітніх навчальних закладів міста та команда міського Центру дитячої творчості. Учнівська молодь запальними танцями закликала перехожих до здорового способу життя, відмови від шкідливих звичок. По завершенню танцювального батлу виступили солістки студії сучасної пісні «Час мріяти» КЗ МЦДТ.

Невдовзі школярі почали спілкувалися з перехожими, роз’яснювати необхідність розумного ставлення до свого здоров'я, під гаслом «Кинь цигарку - візьми цукерку!» пригощали цукерками та дарували гарний настрій. Вже традиційно підтримав таку важливу акцію підприємець нашого міста Сергій Врублевський.

Слід зазначити, обізнаність про шкоду тютюнопаління для здоров'я, вкрай важлива для дітей та дорослих. Подібні заходи, покликані не тільки повідомити населенню про те, наскільки небезпечне куріння, якої шкоди воно завдає організму, та показати, що діти – найголовніший скарб нашого суспільства, не просто розуміють пагубний вплив шкідливих звичок, агітують за здоровий спосіб життя.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44