В Білгороді-Дністровському пройшов вечір пам’яті поетеси Елли Ушакової та презентація книги «Меня пишут стихи»

04-02-2019 14:46 294
категорія: Новини культури


4 лютого 2019 року в культурно-освітньому центрі бібліотеки ім. О. Пушкіна відбулася презентація книги поезій Елли Ушакової «Меня пишут стихи», яку – в пам'ять о талановитій поетесі, видала її донька Ганна.

На початку усі, хто зібрався на захід - друзі та шанувальники поезії Елли Ушакової, вшанували її пам'ять хвилиною мовчання, запалили свічки, як символ пам’яті про унікальну жінку та неординарну особистість.

А потім… багато згадували про світлу людину, чудового лікаря і поетесу від бога! Присутні на вечорі пам’яті ділилися своїми спогадами та відкривали маленькі таємниці її життя.

З дитячих років Елла мала прекрасний музичний слух, а першою її творчою сходинкою стали заняття в балетній школі. Подорослішав, вона часто згадувала репетиції в класичній школі балету, які прищепили їй естетичний, тонкий художній смак. Елла зростала слухняною і зразковою дівчинкою . У школі була здібною дитиною. Писати вірші почала рано і складала їх до останнього дня свого життя.

Елли Ушакової не стало рік тому, але пам'ять про неї живе у віршах, кожний з яких має глибокий зміст і власну філософію… Філософію безмежної любові до життя, людей, природи, сім'ї, Батьківщини, міста тощо. Її вірші пробуджують душі людей різних поколінь, а секрет простий – вони написані від серця і душі! І кожний знаходить в цих віршах щось проникливо особисте.

До збірки увійшло понад 200 віршів Елли Олександрівни. А під час вечору пам’яті читали те, що лягло ближче до душі.. Олена Кравець - про диво та «ляльководів», Марина Манкевич обрала вірші «Мушля» та «Жити», Юрій Панченко театрально-чудово прочитав «Монолог», а Олег Кучерук - «Тиша» і «Музика». І ще багато іншого… Вірші лунали, граючи на струнах душі, пробуджуючи сильні почуття і емоції.

А наприкінці заходу кожний отримав в пам'ять про чудову людину – поетесу Еллу Ушакову, збірку її неймовірних віршів!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44