В Білгороді-Дністровському проведений семінар для роботодавців

24-05-2019 09:25 175
категорія: Соцзахист


23 травня 2019 року в приміщені Білгород-Дністровської міської ради відбувся семінар за темою: «Порядок працевлаштування найманих робітників, відповідальність за порушення норм законодавства про працю».

За участю фахівців Головного управління Державної служби України з питань праці в Одеській області, Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості, управління економічного розвитку та управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради відбулася зустріч з роботодавцями міста з метою вирішення таких проблемних питань, як легалізація зайнятості та заробітної плати.

Зокрема, офіційне укладання трудових відносин, виплата належної працівникові суми заробітної плати – одні з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємців та держави, безпосередньо впливає на рівень життя населення.

Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів.

В ході роботи семінару виникло багато запитань у роботодавців щодо порядку оформлення трудового договору, зокрема, необхідність укладання його у письмовій формі, порядок повідомлення органу ДФС про прийняття на роботу нового працівника, порядок ведення трудових книжок та правильність внесення записів до них, надання відпусток та можливість надання компенсацій, строки виплати заробітної плати, відповідальність за порушення норм законодавства про працю тощо, на які профільними посадовими особами надані відповідні роз’яснення.

За результатами семінару запрошені керівники підприємств висловили побажання про необхідність проведення такої форми соціально-партнерського діалогу і надалі, що надасть змогу отримати відповіді на складні питання та підвищити рівень обізнаності в сфері соціально-трудових відносин.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44