В Білгороді-Дністровському розпочато ямковий ремонт доріг

13-04-2018 17:04 242
категорія: Новини міста


Міським центром «Благоустрій» розпочато проведення ямкового ремонту міських доріг. 13 квітня 2018 року заступник Білгород-Дністровського міського голови Альберт Алтухов ознайомився з ходом робіт з ремонту та приведення до належного стану міських доріг, які проводяться по вул. Перемоги в районі Білгород-Дністровського морського торговельного порту.

Спеціально для зазначених робіт, міським центром «Благоустрій» було придбано комплексне обладнання «МИРА-3». Дане обладнання дозволяє двом операторам працювати з трьома незалежними опціями для ремонту доріг, які включають в себе інфрачервоний нагрівач з трьома зонами нагрівання, рециклер асфальтобетону і гудронатор. Це надійний, автономний пристрій з системою механічної лебідки, який дозволяє працювати в умовах міського трафіку. Продуктивність даного устаткування - від 80 до 150 м2 ямкового ремонту за одну зміну.

Комплексне обладнання «МИРА-3» було придбано за результатами тендерної процедури через систему публічних закупівель «Прозоро», його вартість склала близько 250 тис. грн.

Окрім зазначеного обладання для потреб міського центру «Благоустрій» було придбано два трактори «Белорус», один з яких працює в комплексі з пристроєм «МИРА-3».
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44