В Білгород-Дністровському територіальному центрі пройшов захід з нагоди Дня міста

04-06-2018 11:07 177
категорія: Соцзахист


1 червня 2018 року підопічні КУ «Білгород-Дністровський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» зібрались у гостинній залі на святкування Дня народження міста. Нашому місту більше 2500 років! За всім цим стоять люди, люди різних професій, різного віку, різних захоплень. Це вони роблять наше місто красивим. Для багатьох наше місто стало рідним і близьким, особливо для людей старшого покоління. Тут пройшла їх юність, трудова зрілість, тут виросли їхні діти і підростають онуки, а може бути і вони не змінять свою малу батьківщину і будуть жити і працювати тут, справляти весілля і виховувати дітей ....

Літератори, члени літературного суспільства «Буджак» Борис Устименко, Володимир Дудаш, Георгій Чабаненко, Фелікс Закіров, Анатолій Задорожний дарували присутнім гостям свої твори про наше дивовижне місто. Це і стародавня історія, і щира любов до свого краю. Павло Антонов, автор гімну Білгорода-Дністровського, розповів про творчій процес написання твору та порадував гостей своїми віршами.

Буджацьке козацтво на чолі з отаманом Валерієм Тимофєєвим привітали присутніх з наступним святом та запросили всіх у неділю на святкування до фортеці.

Святковою концертною програмою привітав присутніх ансамбль територіального центру «Колорит». Склад ансамблю багатонаціональний, як і наше місто, тому в репертуарі концерту звучали російські, єврейські, молдавські, болгарські, білоруські та українські пісні. Як то і повинно бути на день народженні, присутні співали разом з виконавцями.

А ще приємною несподіванкою стала виставка фотокарток з родинних альбомів мешканців міста. Цілі сторінки минулого розмістилися в гостинній залі територіального центру. Це і особисті фотознімки, знімки трудових колективів та святкових зустрічей. Наче час вернувся в минуле завдяки знімкам , наче поспілкувалися з давніми знайомими та колегами .

Свято вийшло родинно теплим, адже наше місто – це частина душі кожного з нас. Живіть щасливо – усі громадяни Білого міста! Нехай ваші серця будуть відкриті для любові, а душа - для прекрасного.

Директор територіального центру З.А. Пащенко
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44