В Білгороді-Дністровському ТОВ “4 лапи Україна” проводить стерилізацію безпритульних тварин

15-08-2019 09:27 192
категорія: Новини міста


Вже третій день в Білгороді-Дністровському фахівці ТОВ “4 лапи Україна” гуманно борються з нашестям бездомних собак та котів. Нагадаємо, в 2017 році між виконавчим комітетом Білгород-Дністровської міської ради та даною організацією був підписаний Меморандум про співробітництво. Того ж року волонтери протягом трьох тижнів стерилізували понад 300 бродячих собак. Місцеві мешканці могли пізнати таких тварин за спеціальною кольоровою кліпсою.

Після неодноразових звернень громадян та прикрих випадків нападів вуличних псів на мешканців міста виконавчий комітет знов звернувся по допомогу до волонтерів ТОВ “4 лапи Україна”. Шістьом представникам організації створили всі необхідні умови для здійснення їхньої благородної справи, надали приміщення на території комунального підприємства “Автотранссервіс” та забезпечили проживанням у готелі.

15 серпня 2019 року секретар Білгород-Дністровської міської ради Віктор Грозов і журналісти телеканалу “Бессарабія ТБ” відвідали базу зоозахисників та поспілкувалися з волонтерами. В. Грозов подякував представникам “4 лапи Україна” за допомогу у вирішенні багаторічної проблеми з бездомними тваринами, адже шляхом гуманного зменшення їх поголів'я бродячих собак та котів стане менше. Ефект і результат стерилізації буде помітний через час. Головне, що тварини не будуть розмножуватися і поступово перестануть становити загрозу для людей.

Як повідомила адміністратор команди Олена Сушко, за три дні перебування у Білгороді-Дністровському вже стерилізовано та вакциновано понад 30 тварин. Вона зазначила велику активність мешканців та місцевих волонтерів, які допомагають у розшуку тварин.

Фахівці ТОВ “4 лапи Україна” будуть перебувати у Білгороді-Дністровському ще два тижні. Мешканці міста можуть подати заявки щодо локалізації бродячих тварин до Контактного центру Білгород-Дністровської міської ради за телефонами: (04849) 3-33-33 та 067-333-06-23. Представники організації приїдуть, виловлять собак (або котів), проведуть їх стерилізацію і вакцинацію та через добу повернуть на місце.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44