В Білгороді-Дністровському відбудеться концерт «Браття українці»

27-09-2018 09:43 70
категорія: Новини культури


29 вересня 2018 р. в Білгород-Дністровському центрі культури та дозвілля відбудеться концертна програма за участю гурту «Шабля» та заслуженого академічного зразково-показного оркестру Збройних Сил України. Концерт проводиться за підтримки Білгород-Дністровської міської ради в рамках Всеукраїнського концертного туру патріотично-мистецького проекту «Браття українці».

Володимир Гейзер – лідер гурту «Шабля», є автором відомої пісні «Браття українці», яка була написана незадовго до початку бойових дій на Донбасі, а відтепер визнана офіційним гімном АТО. У цій пісні є такі рядки: «З нами свята віра, з нами Бог і правда, і ми проти того, щоб брат ішов на брата. А якщо з війною - тоді начувайтесь, нас ніщо не зупинить. Слава Україні!». Учасники гурту у своїх виступах підкреслюють, що Україна не хоче війни, однак до останнього буде захищати свої кордони, свою Незалежність, честь та гідність українського народу.

Запрошуємо на концерт військовослужбовців, учасників АТО/ООС, членів родин загиблих воїнів, волонтерів, студентів та старшокласників.

Вхід безкоштовний.

Початок концертної програми – 17.00.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44