В Білгород-Дністровському відділі пробації проходить «Тиждень боротьби з гепатитом»

24-07-2019 08:51 69
категорія: Пробація


Щорічно 28 липня, у день народження американського вірусолога Баруха Бламберга, який отримав Нобелівську премію за прорив у вивченні етіології вірусних гепатитів, у світі проводиться Всесвітній день боротьби з гепатитом.

Вірусні гепатити людини представляють традиційно важку глобальну проблему, все ще далеку від свого рішення. Згідно з розрахунковими даними ВООЗ в різних країнах світу вірусними гепатитами інфіковані сотні мільйонів осіб. Це істотно перевищує поширеність ВІЛ-інфекції але, разом з тим, не привернуло до себе належної уваги. На сучасному етапі, як і в більш ранній період, зберігається високий епідемічний потенціал всіх відомих вірусних гепатитів - А, В, С, D, E, G. 

Тому, з метою формування життєвих навичок, що сприяють соціальному здоров’ю, підвищення рівня обізнаності суб’єктів пробації про соціально-небезпечні хвороби, а саме гепатити, Білгород-Дністровським відділом пробації проводиться «Тиждень боротьби з гепатитом».

Так, протягом тижня інспекторами Білгород-Дністровського відділу пробації проведено для засуджених індивідуальні бесіди, під час яких вони мали змогу отримати інформацію про шляхи передачі та ризики, пов’язані з вірусним гепатитом, про заходи його профілактики, діагностику і лікування вірусних гепатитів. Розібрали міфи, пов’язані із темою гепатитів. Також їм було надано інформацію про установи та організації, які надають медичні послуги з виявлення та діагностування гепатитів.

Наприкінці бесіди клієнтам відділу було роздано буклети, листівки-пам’ятки щодо профілактики соціально-небезпечних хвороб та надано контактні дані «Кабінету довіри» Білгород-Дністровського шкірно-венерологічного диспансеру, де можна здати експрес-тест на виявлення вірусу гепатиту та отримати професійну консультацію з приводу лікування даної хвороби.

Тетяна Товстига

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23