В Білгороді-Дністровському відновлено роботу школи мистецтв

03-06-2020 11:28 466
категорія: Новини культури


На підставі рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету міської ради від 01.06.2020 р. «Про продовження карантину та послаблення протиепідемічних заходів, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2, на території міста Білгорода-Дністровського, селищ міського типу Затока, Сергіївка» з 1 червня відновлено діяльність КУ «Білгород-Дністровська школа мистецтв ім. Л.Н. Гінзбург» з відвідуванням індивідуальних занять та занять в групах не більше ніж 10 осіб.

В період карантину – протягом квітня і травня, викладачі закладу перебували у вимушеному простої, заняття з учнями не проводилися. Але для дітей, які навчаються грі на музичному інструменті, надзвичайно важливим є регулярність занять! Регулярність і наполегливість – два кити, на яких стоїть музичне майбутнє кожного учня, оскільки заняття музикою в школі мистецтв – це вже не просто хобі, це виснажлива праця.

Тому, з метою забезпечення опанування учнями навчальної програми відповідно до визначених вимог, проведення підсумкового річного контролю досягнень за результатами навчання, а також підсумкової атестації випускників, педагогічною радою Білгород-Дністровської школи мистецтв ім. Л.Н. Гінзбург було прийнято рішення щодо проведення протягом червня навчальних занять за умови забезпечення дотримання санітарно-епідеміологічних норм, маскового режиму, відповідної дистанції та дезінфекції приміщень.

А учні художнього відділення школи мистецтв по вул. Перемоги,24 отримали неочікуваний сюрприз… Під час карантину за рахунок спецкоштів (батьківська плата за навчання) було повністю відновлено фойє закладу. Після ремонту воно стало світлим, сучасним та привабливим!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23