В Білгороді-Дністровському відзначають День захисника України

11-10-2018 09:53 141
категорія: Новини міста


14 жовтня в Україні відзначається День захисника України водночас з днем святої Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва. З нагоди свят в місті Білгороді-Дністровському заплановані різноманітні заходи.

Зокрема, в бібліотеках та навчальних закладах з 8 по 14 жовтня 2018 року проходять виховні години, відкриті уроки, виставки художньої літератури та плакатів, конкурси малюнків, спортивні змагання, перегляд кіно- та документальних фільмів, зустрічі з військовослужбовцями та учасниками бойових дій, історичні часописи, години козацької слави, книжкові виставки.

Також, протягом жовтня в навчальних закладах Білгорода-Дністровського проходить благодійна акція на підтримку військовослужбовців в зоні ООС «Не будь байдужим». 4 жовтня в гарнізонному Будинку офіцерів пройшла зустріч молоді міста з керівним складом та молодими військовослужбовцями військових частин гарнізону “Захищати Вітчизну - це почесно та престижно”. Працівники краєзнавчого музею запланували цикл музейних уроків «З Україною в серці» для шкільної та студентської молоді.

10 жовтня в Центрі культури та дозвілля пройшов мистецький патріотичний фестиваль «Голос молоді», наступного дня - літературно-музична зустріч «Мужність - на все життя» за участю представників Буджацького козацтва та літераторів міста у Білгород-Дністровському територіальному центрі.

12 жовтня на спортмайданчику «Сокіл» змагатимуться представники силових структур. Цього ж дня, з 13 до 15 год., на відрізку вулиці Кирилова (від вул. Шевченка до вул. Ушакова) відбудеться показ бойової техніки військових частин, розташованих на території міста. А в Центрі культури та дозвілля пройде концерт «Ми щит і меч твій, Україно!». Початок об 14:30.

14 жовтня, з 10 до 11 год., на площі перед будівлею Білгород-Дністровської міської ради виступатиме духовий оркестр.

Слід зазначити, що у святкові дні на будівлі міської ради буде розміщений банер “Слава Україні, Героям Слава!”.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44