Роботодавці завжди були та залишаються незмінними головними клієнтами служби зайнятості, які зберігають існуючі робочі місця та створюють нові. Певна кількість суб’єктів господарювання Білгород-Дністровського району вже оцінили  переваги у співпраці зі службою зайнятості та стали її постійними клієнтами та надійними соціальними партнерами. Тому фахівці Білгород-Дністровського центру зайнятості особливу увагу приділяють налагодженню партнерських стосунків із новоствореними роботодавцями щодо надання  посильної допомоги в укомплектуванні вільних та новостворених робочих місць.

Кожен керівник підприємства чи фізична особа – підприємець, ведучи свою господарську діяльність, насамперед рахує витрати та можливість отримання прибутку.

Тому цілком логічним є те, що роботодавців найбільше зацікавила одна із послуг служби зайнятості – компенсація єдиного внеску, яка є економічно вигідною пропозицією та дієво реалізується в Білгород-Дністровському центрі зайнятості.

На сьогоднішній день уже прийнято 6 рішень щодо компенсації єдиного внеску по 2 роботодавцям. Це фізичні особи – підприємці, які проводять свою діяльність в пріоритетних галузях економіки та укомплектували на нові робочі місця безробітних, що перебували на обліку в центрі  зайнятості. Підприємці тільки розпочинають свою діяльність, тому така підтримка є своєчасною та актуальною.

Ще 2 роботодавців звернулися із заявами щодо можливості здійснення компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску. Маємо надію, що рішення буде прийнято позитивно. До речі, з цими підприємцями центр зайнятості уже співпрацював кілька років тому. У зв’язку з розширенням діяльності, оперативно вдалося задовольнити потребу роботодавців у працівниках та укомплектувати вакансії за професіями «лікар-стоматолог» та «рихтувальник кузовів».

Співпраця центру зайнятості з роботодавцями в цьому напрямку продовжується, адже надання фінансової підтримки є вагомим стимулом створення нових робочих місць.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями С.Краус
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44