Відбулася апаратна нарада Білгород-Дністровської міської ради

03-07-2018 18:14 154
категорія: Новини міста


2 липня 2018 року під головуванням секретаря Білгород-Дністровської міської ради Олександра Єрошенка відбулася апаратна нарада, в якій взяли участь заступники Білгород-Дністровського міського голови, керівники виконавчих органів міської ради, директори комунальних підприємств міста.

В ході наради, начальником відділу по роботі зі зверненнями громадян Олесею Вовченко було поінформовано присутніх про результати роботи зі зверненнями громадян в Білгород-Дністровській міській раді за І півріччя 2018 року.

Так, впродовж звітного періоду до Білгород-Дністровської міської ради надійшло 1959 звернень громадян, що на 178 більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Найбільше мешканців міста турбували питання комунального господарства, з цієї тематики надійшло 873 звернення. На другій позиції - питання транспорту і зв’язку (302 листа). З питань соціального захисту населення до Білгород-Дністровської міської ради надійшло 258 звернень. Контактним центром Білгород-Дністровської міської ради ведеться робота щодо прийому звернень за допомогою телефонного зв’язку та Інтернету, що дозволяє оперативно реагувати на вирішення тих чи інших питань.

Також, під час апаратної наради було проаналізовано стан виконавської дисципліни у виконавчих органах міської ради стосовно роботи із загальною кореспонденцією, документами вищіх органів та організаційно-розпорядчою документацією. За результатами розгляду зазначеного питання порядку денного апаратної наради, окремим структурним підрозділам було надано відповідні доручення.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44