Відбулося засідання виконкому Білгород-Дністровської міської ради

06-07-2018 10:08 209
категорія: Новини міста


5 липня 2018 року під головуванням Білгород-Дністровського міського голови Алли Гінак, відбулося засідання виконкому Білгород-Дністровської міської ради, порядок денний якого складався з 48 питань. В роботі виконавчого комітету міської ради взяли участь керівники відділів та управлінь, комунальних підприємств, представники громадськості та ЗМІ.

В ході засідання виконкому, його членами, було підтримано ряд важливих для Білгорода-Дністровського проектів рішень. Так, з блоку бюджетних питань, було підтримано проекти рішень «Про схвалення індикативних прогнозних показників бюджету м. Білгорода-Дністровського на 2019-2020 роки» та «Про затвердження заходів щодо підготовки проекту бюджету міста Білгорода-Дністровського на 2019 рік».

Серед питань економічного блоку, винесених на розгляд виконкому міської ради, особливої уваги заслуговує проект рішення «Про погодження надання дозволу комунальному підприємству «Автотранссервіс» на укладання договору фінансового лізингу для придбання спецтехніки (сміттєвозів)», яким передбачено придбання для потреб комунального підприємства «Автотранссервіс» у лізинг двох сміттєвозітв на загальну суму 3,63 млн. грн. з урахуванням авансового платежу – 25% від загальної вартості під 20,2 % річних кредитної ставки строком на 60 місяців. Слід зазначити, що саме така техніка зараз вкрай необхідна для комунального підприємства «Автотранссервіс», адже та спецтехніка, яка вже не один рік здійснює збір сміття в місті, перебуває в критичному стані, а сума коштів, які витрачено на її ремонт лише в 2018 році сягають майже 400 тис. грн.

Серед питань гуманітарної сфери міста, винесених на розгляд виконкому міської ради, членами виконкому підтримано проекти рішень в галузі освіти, зокрема: «Про заходи щодо підготовки закладів освіти до нового 2018/2019 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період», в рамках якого начальником управління освіти, науки, молоді та спорту Білгород-Дністровської міської ради Тетяною Мунтьян представлено ряд програм з підготовки до нового навчального року, а також проект рішення «Про погодження створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр міста Білгорода-Дністровського», який було підтримано з урахуванням внесення певних змін до положення зазначеної установи.

Також, в зазначеному блоці питань, членами виконкому було підтримано проект рішення, запропонований управлінням соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради «Про надання допомоги та пільг в рамках реалізації міської цільової програми «Соціальний захист» на 2018-2020 роки».

Проекти рішень, які віднесено до сфери житлово-комунального господарства, також було підтримано більшістю голосів членів виконкому, однак до деяких питань було внесено зміни під час їх розгляду на засіданні виконкому. Так, під час розгляду питання «Про затвердження графіку подачі води в місті Білгород-Дністровський», було відкореговано графік та збільшено час подачі води у літній період року. Також під час засідання виконкому, було затверджено проектно-кошторисну документацію «Реконструкції КНС-2, самопливного та напірного колекторів, господарсько-побутової каналізації (коригування) по вул. Кишинівській».

В блоці питань житлово-комунального господарства, виконкомом також було підтримано проект рішення «Про надання дозволу на безоплатну передачу з балансу управління житлово-комунального господарства на баланс комунального підприємства «Автотранссервіс» контейнерів для сміття». В данному проекті рішення йдеться про нові контейнери для сміття, які було придбано управлінням житлово-комунального господарства у кількості 90 одиниць для потреб міста та якими замінюються старі зношені контейнери для збирання твердих побутових відходів. Доречі, нові контейнери для збору твердих побутових відходів вже розподіляються по сміттєзбиральним майданчиками міста. Наразі нові контейнери вже розташовано по вул. Шевченка, вул. Олімпійській, вул. Єврейській та на інших вулицях міста.

В блоці питань містобудівної сфери, особливої уваги заслуговує питання «Про затвердження детального плану території під розміщення притулку для бездоглядних тварин по вул. Маяковського, 49 в м. Білгороді-Дністровському». Слід зазначити, що цей проект перед розглядом на засіданні виконкому пройшов громадські слухання, під час яких жодних зауважень та пропозицій з боку громадськості не надходило. Тож, під час засідання виконавчого комітету міської ради, запропонований до розгляту тимчасово виконуючим обов’язки начальника управління містобудування та архітектури Олександром Трояном проект рішення, було підтримано більшістю членів виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради.

В ході засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради декілька питань із загального переліку порядку денного все ж таки було знято більшістю голосів та направлено на доопрацювання.

В цілому ж виконавчим комітетом Білгород-Дністровської міської ради було підтримано 45 з 48 проектів рішень.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44