Вихованці Білгород-Дністровської музичної школи стали переможцями ІІІ Всеукраїнського конкурсу юних скрипалів та віолончелістів ім. Вадима Червова - 2018

17-04-2018 11:20 224
категорія: Новини міста


У Шостці Сумської області завершив роботу ІІІ Всеукраїнський конкурс юних скрипалів та віолончелістів ім. Вадима Червова - 2018. Його організаторами виступили Національна Всеукраїнська музична спілка, Шосткинська міська рада Сумської області, відділ культури і туризму Шосткинської міської ради, Шосткинська дитяча школа мистецтв. Метою конкурсу є пропаганда скрипкового та віолончельного мистецтва, підвищення інтересу до струнних смичкових інструментів; виявлення та підтримка творчо обдарованих дітей; активізація творчої діяльності викладачів, обмін творчими досягненнями й досвідом з питань музичної педагогіки та виконавства; привернення уваги суспільства, засобів масової інформації, меценатів та спонсорів до проблем мистецької освіти дітей та юнацтва.

До участі запрошувалися учні мистецьких шкіл України в номінаціях “Солісти” та “Ансамблі” у трьох вікових групах. Конкурс проводився у два тури. Перший здійснювався на основі надісланого відео-запису виступу, другий - шляхом публічного прослуховування в концертному залі Шосткинської дитячої школи мистецтв з 13 до 15 квітня 2018 року.

Оцінку учасників конкурсних прослуховувань та визначення переможців здійснювало журі, до складу якого увійшли провідні майстри скрипкового та віолончельного мистецтва. Голова журі - Анатолій Баженов, соліст Національного Будинку органної та камерної музики України, професор НМАУ ім. П. Чайковського, керівник квартету ім. М. Лисенка, лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка, народний артист України. Оцінка виступів учасників конкурсу проводилася за 12-бальною системою.

В ІІІ Всеукраїнському конкурсі юних скрипалів та віолончелістів ім. Вадима Червова - 2018 взяли участь вихованці Білгород-Дністровської дитячої музичної школи імені Людмили Гінзбург та посіли призові місця. Зокрема, в номінації “Солісти” (молодша група) Дипломом лауреата І премії нагороджено Олексія Кокшарова; в номінації “Солісти” (старша група) Дипломом лауреата І премії - Ольгу Кокшарову. В номінації “Ансамблі” Дипломом лауреата Гран-прі нагороджено ансамбль «Группетто»; Дипломом лауреата ІІ премії - ансамбль «КПД». Їх викладачем є Наталія Сухаренко, яка отримала Грамоту за підготовку переможців конкурсу.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44