Виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради погодив ряд важливих програм та надав згоду на проведення робіт з капітального ремонту футбольного поля міського стадіону

04-07-2019 12:50 234
категорія: Новини міста


4 липня 2019 року під головуванням першого заступника Білгород-Дністровського міського голови Вадима Кесарчука відбулося засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, порядок денний якого складався з більше 20 питань. В його роботі взяли участь керівники відділів та управлінь, комунальних підприємств, представники ЗМІ.

На засіданні погоджено Програму фінансової підтримки комунальних підприємств міста Білгорода-Дністровського на 2020 рік, а також Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунальними некомерційними підприємствами Білгород-Дністровської міської ради. Внесені зміни до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Білгород-Дністровської міської ради на 2019 рік, затвердженого рішенням Білгород-Дністровської міської ради від 25.02.2019 р. №768-VII.

Також, в ході засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, затверджені місця для організації та проведення ярмарки з торгівлі бахчевими культури та визначено розпорядника проведення сезонної ярмарки в м. Білгороді-Дністровському з 1 липня по 15 жовтня 2019 року.

Розглянуті питання архітектури, серед яких — затвердження архітипів тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Білгорода-Дністровського; надання нових адрес частинам домовладінь, а також будівлям.

Питання «Про демонтаж самовільно встановленої огорожі» за рішенням членів виконавчого комітету було знято з розгляду, у звʼязку з необхідністю його доопрацювання.

Прийняті рішення в галузі житлово-комунального господарства міста, а саме: “Про надання дозволу на безоплатну передачу з балансу Управління житлово-комунального господарства на баланс комунальних підприємств та ОСББ придбаних дитячих і спортивно-ігрових майданчиків”; “Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги зі збору та вивезення рідких побутових відходів в м. Білгород-Дністровський”, “Про погодження Програми “Питна вода міста Білгорода-Дністровського”, в галузі освіти: “Про заходи щодо підготовки установ освіти до нового 2019-2020 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період”, в галузі культури: “Про погодження передавальних актів комунальних установ "Білгород-Дністровська дитяча музична школа" та "Білгород-Дністровська дитяча художня школа" до правонаступника - комунальної установи "Білгород-Дністровська школа мистецтв ім. Л.Н. Гінзбург”.

Виконавчий комітет розглянув питання надання допомоги та пільг в рамках реалізації міської цільової програми “Соціальний захист” на 2018-2020 роки. Також, на засіданні виконкому, за рішенням більшості його членів, надано згоду Благодійній організації "Фонд Алли Гінак "Відродження" на проведення робіт з капітального ремонту футбольного поля міського стадіону.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23