Всесвітній день туризму в бібліотеках Білгорода-Дністровського

27-09-2018 12:11 215
категорія: Новини культури


З найдавніших часів люди вирушали в подорожі з метою пізнання світу й відкриття нових територій, з торговельними, дипломатичними, військовими, релігійними та іншими місіями. Всесвітній день туризму (World Tourism Day) відзначається в більшості країн світу вже понад 35 років. Він був заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році в іспанському місті Торремоліно (Torremolinos) і відзначається щорічно 27 вересня. Ця дата не випадкова, оскільки саме 27 вересня 1970 був прийнятий Статут Всесвітньої туристичної організації.

Слово «туризм» - французькою “tourisme” – прогулянка, подорож. Поняття туризму багатозначне - це і діловий туризм, і туризм для відпочинку, розважальний та освітній туризм і ціла маса найрізноманітніших форм і напрямків.

До дня туризму в читальній залі бібліотеки ім. М. Кропивницького цікаво та змістовно пройшла краєзнавча подорож «Місто моє - краплиночка на карті». Провідний бібліотекар Чуханенко Н. розповідала дітям про історію заснування міста, Аккерманську фортецю, архітектурні пам’ятки, туристичні маршрути. Прокоментувала створену краєзнавчу книжково – ілюстративну виставку «Білгород-Дністровський край - перлина України» та розгорнуту виставку - подорож «Феєрія мандрів». В бібліотеці ім. О. Пушкіна представлена туристична мозаїка «Українські міста запрошують», а в бібліотеці ім. Лесі Українки туристичний навігатор «Вирушаємо в похід». Представлені бібліотечні видання допоможуть користувачам розкрити для себе мальовничі куточки нашої України, а також країн світу.

Той, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника – щаслива людина. Приємно вибиратися з щоденної буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля! 
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44