Всеукраїнський вишкіл “Джура-Прикордонник”

04-09-2018 12:30 124
категорія: Актуально


Напередодні Дня Незалежності, а саме із 12 по 18 серпня 2018 року у м. Великі Мости, що на Львівщині, на базі Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України було проведено Вишкіл «Джура-Прикордонник 2018».

Цього року участь у Всеукраїнському дитячо-юнацькому військово-патріотичному вишколі «Джура-Прикордонник» взяли 460 осіб з прикордонних районів (18 областей) і районів, через які проходить розмежувальна лінія з окупованими і непідконтрольними районами. Цей захід було організовано Міністерством молоді та спорту спільно з Львівською облдержадміністрацією та громадськими об’єднаннями, у погодженні з Адміністрацією Державної прикордонної служби України.

Цьогорічний вишкіл присвячений до 100-річчя відродження української державності та 100-річчя утворення Окремого корпусу кордонної охорони Української народної республіки. Загалом учасники пройшли вишкіл у багатьох категоріях. Серед них стрільби, військова підготовка, спортивне орієнтування, домедична та медична допомога, стройова підготовка, слідознавство, дресування собак, несення служби з охорони кордону, контроль пасажирів при перетині кордону на пропускному пункті, вогнева мініпідготовка, в тому числі стрільба із АК- 74, збирання та розбирання зброї. На завершальному етапі була проведена “Теренова гра" - давнє козацьке змагання на швидкість, вправність та силу.

У наступному - 2019 році заплановано проведення вишколу у м. Ізмаїл Одеської області. Орієнтовно у ньому візьме участь до 1000 учасників.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44