Захід до дня «Протидія торгівлі людьми»

01-08-2019 12:55 77
категорія: Пробація


З метою підвищення рівня інформованості щодо проблеми торгівлі людьми, застереження шукачів роботи від шахрайства при працевлаштуванні, надання корисних порад щодо особистої безпеки при виїзді за кордон, 01.08.2019 року начальником відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Нікіруй Златеславою для суб’єктів пробації проведено семінар на тему «Протидія торгівлі людьми».

Торгівля людьми в Україні на сьогодні є досить болючою проблемою і вона розвивається надзвичайно стрімкими темпами. Щороку за кордон виїжджають сотні тисяч людей в пошуках роботи, в пошуках кращого життя, та багато з них потрапляють у руки шахраїв. Офіційна статистика не дає чіткого уявлення про масштаби цього явища і точну кількість жертв, оскільки торгівля людьми є злочином, який досить складно відслідкувати тому, що злочинці використовують безліч форм і методів; крім того, більшість постраждалих не звертається по допомогу через страх покарання, осуд або просто не мають можливості це зробити.

Тому, в ході заходу, Нікіруй Златеслава розкрила суб’єктам пробації зміст поняття «торгівля людьми», ознайомила з різними її формами, причинами та наслідками. Навела приклади із життєвих ситуацій людей, які постраждали від торгівлі людьми, щоб позбавитися небезпечних стереотипів цього негативного явища. І як альтернативу працевлаштування за кордоном запропонувала ознайомитися з кадровими потребами українських роботодавців, а в разі прийняття рішення щодо працевлаштування за кордоном, обов`язково робити це легально, з дотриманням вимог законодавства.

Крім того, учасники семінару переглянули документальне відео «Станція призначення життя», яке висвітлює проблему торгівлі людьми.

Наприкінці заходу учасникам було роздано пам’ятки, які допоможуть не стати жертвою сучасного рабства.

Тетяна Товстига

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44

Контактний центр:
(цілодобово)
тел. 04848 3-33-33
тел. 067-333-06-23