Захід до Дня Європи в Білгород-Дністровському територіальному центрі

17-05-2018 12:16 78


19 травня 2018 року Україна святкує День Європи. Цей день відзначається як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй.

16 травня 2018 р. в КУ "Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" пройшов святковий захід. Присутні розповідали про країни Європи, в яких їм довелося побувати, про побут та звичаї, рівень життя. Але що не кажи - всюди добре, вдома – найкраще. Україна – це наша земля, рідний край, наша країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, і, зрозуміло, талановитими людьми. Україна славиться своїми майстрами, а серед них ті, котрі присвятили себе мистецтву народної вишивки.

Ось і підопічні територіального центру цей день присвятили вишивці рушника-оберега, котрий вишивають мешканці міста. Цей рушник-оберіг принесли до територіального центру представники Центру культури та дозвілля майстриня вишивання Красовська Галина Степанівна та організатор міських та обласних виставок Грошева Галина Олександрівна. «Наше завдання - передати цій рушник, це живе іскристе диво наступним поколінням», - сказала Галина Олександрівна.

Підопічні згадували, як матері передавали їм свої узори, як займалися вишиванням на вечорницях і довгими осінньо-зимовими вечорами. У залі лунали українські пісні, що завжди були неодмінними супутницями вишивання .

Хай у наших оселях розквітне калина, оживуть птахи й квіти на полотнах! Ми з вами усі - українці, яких об'єднує у велику родину любов до рідної землі, до пісні, до вишивки.

Директор територіального центру З.А. Пащенко
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44