Захід до Міжнародного дня людей похилого віку в Білгород-Дністровському територіальному центрі

05-10-2018 14:03 192
категорія: Соцзахист


День літньої людини - це добре і світле свято, коли ми оточуємо особливою увагою наших батьків, бабусь і дідусів. Це свято дуже важливе сьогодні, тому що воно дозволяє привернути увагу до численних проблем літніх людей, які існують у сучасному суспільстві.

Вік – це осінь життя, але саме осінню природа розмальовується найяскравішими фарбами. Такими різнокольоровими вийшли і святкові зустрічі для підопічних в КУ «Білгород-Дністровський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

Святкові програми довели правдивість відомої фрази: «Нам роки не біда». В яскравих костюмах порадував присутніх новою музичною театралізованою постановою гурт «Ретро». Запальний виступ виконавців не лишив байдужими гостей, співали та танцювали всі бажаючі. Звичайно ж, не обійшлося без подарунків і слів привітання на адресу підопічних. Цього разу привітання з подарунками приймали найбільш активні підопічні центру - Л.П. Грибова, Л.А. Погореленко, Н.Д. Шеламова. Це талановиті і небайдужі літні люди з великим ентузіазмом в душі дарують частинку свого тепла всім підопічним центру. В їхньому колі кожен знаходить для себе щось нове й цікаве.

На честь свята Дня ветерана та людини похилого віку надана адресна натуральна допомога у вигляді 60 харчових наборів, які були вручені підопічним територіального центра .

Колектив територіального центру бажає усім підопічним здоров'я, радісного осяяння очей, не втрачайте молоді душі, діліться з наступними поколіннями мудрістю та досвідом. А життя хай буде повне приємних хвилин.

Директор територіального центру З.А. Пащенко
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44