Запрошуємо взяти участь у виставці-конкурсі квіткових композицій до Дня міста Білгорода-Дністровського

16-05-2019 09:12 328
категорія: Новини міста


В рамках святкування Дня міста Білгорода-Дністровського, з метою розвитку творчої ініціативи, популяризації флористичного мистецтва та створення святкової атмосфери, в місті проводитиметься виставка-конкурс квіткових композицій. До участі запрошуються колективи установ і підприємств міста, а також окремі особи незалежно від віку.

Виставка-конкурс буде проходити 2 червня 2019 року на площі перед виконавчим комітетом міської ради (вул. Михайлівська,56). Монтаж конкурсних робіт – з 12.00 до 14.00 год. Оцінювання робіт членами журі та підведення підсумків конкурсу – з 14.00 до 15.30 год.

На конкурс можуть бути представлені роботи індивідуальних авторів і колективні композиції. Виготовлення квіткових композицій здійснюється за рахунок власних засобів учасників.

Учасники надають на власний вибір і довільну тему: декоративні композиції з живих квітів, квіткові композиції в деревині, в поєднанні з сухоцвітами, елементами природних і штучних матеріалів тощо.

За умовами конкурсу не допускається використання матеріалів, які містять пластик, поліетилен та інші матеріали, що завдають екологічної шкоди

Конкурс проводиться по номінаціях: «Кращий квітковий art-об'єкт» - флористичні композиції з використанням живих квітів та інших матеріалів і засобів, «Аранжування» - букети та композиції з живих квітів, створені у європейському та східному стилях.

До квіткової композиції додається етикетка розміром 15х10 см, в якій крупним шрифтом зазначається: назва номінації, в якій представлена робота; назва композиції; прізвище, ім’я учасника або назва установи (організації, підприємства).

Журі оцінюватиме оригінальність ідеї, унікальність, рівень технічної складності та креативність оформлення композиції.

В кожній із номінацій визначаються переможці І, ІІ та ІІІ ступенів, які отримують дипломи та подарунки під час вечірньої святкової програми з нагоди Дня міста, яка розпочнеться о 17.00 год. на площі перед середньовічною фортецею.

Запрошуємо усіх небайдужих і креативних городян продемонструвати свій талант, взявши участь у виставці-конкурсі квіткових композицій та власним прикладом віддати данину пошани рідному місту!
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44