Засідання спостережної комісії

08-10-2018 08:30 91
категорія: Соцзахист


Для організації громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання; сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених та створенні належних умов для їх дотримання, надання допомоги у соціальній адаптації звільненим особам, 5 жовтня 2018 року під головуванням начальника управління соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради, на яку покладено виконання повноважень заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Базіленко Д.А. відбулося чергове засідання спостережної комісії.

В ході засідання членами комісії розглянуті питання про забезпечення обліку осіб, звільнених з місць позбавлення волі за місцем їх проживання, стан здійснення соціального патронажу осіб, звільнених з місць позбавлення волі спільно з ЦСССДМ.

Так, управлінням соціальної політики Білгород-Дністровської міської ради забезпечено взяття на облік 7-ми осіб, звільнених з місць позбавлення волі за місцем проживання та спільно з ЦСССДМ здійснено соціальний патронаж вказаної категорії осіб шляхом виїзних обстежень.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44