Заступник Білгород-Дністровського міського голови Альберт Алтухов взяв участь у роботі виїзної комісії

09-10-2018 16:54 191
категорія: Новини міста


9 жовтня 2018 року під головуванням заступника Білгород-Дністровського міського голови Альберта Алтухова відбулося виїзне засідання комісії з розгляду колективного звернення мешканців багатоквартирного будинку по вул. Кочубинського,6. До складу зазначеної комісії увійшли начальник управління житлово-комунального господарства В’ячеслав Козубенко, начальник КП «ЖЕО-1» Володимир Красовський, начальник МЦ «Благоустрій» Ігор Мальцев.

Мешканці багатоквартирного будинку, розташованого по вул. Кочубинського,6, звернулися до міського голови Алли Гінак з проханням вирішити питання щодо відведення води, яка в значній кількості накопичується на прибудинковій території багатоповерхівки після дощу. За дорученням міського голови було оперативно сформовано робочу групу, яка виїхала на місце та ознайомилася з проблематикою. Слід зазначити, що прибудинкова територія навколо будинку знаходиться на різних рівнях, і значна її площа розмішюється вище рівня першого поверху та входу до під'їздів.

З метою мінімізації потрапляння дощових вод на прибудинкову територію багатоповерхівки комісією було прийнято рішення прогрейдерувати та спланувати прилеглу територію, а також спорудити спеціальні водовідводи. Зазначені роботи розпочнуться вже на початку наступного тижня.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 04849 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 04849 2-24-44